KPM Berlin figurin

KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin
KPM Berlin figurin

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN-MANUFAKTUR, figurin med sockel, porslin, Tyskland, Berlin, 1800-tal, i form av mytologisk scen, polykromt bemålad, total höjd ca 42 cm

Lagningar, nagg

851624

2020-12-10