Klubbat för:
4 200 SEK
1 500 SEK
KÖNIGLICHE PORZELLAN-MANUFAKTUR, figurin med sockel, porslin, Tyskland, Berlin, 1800-tal, i form av mytologisk scen, polykromt bemålad, total höjd ca 42 cm
Lagningar, nagg
851624
2020-12-10