Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, med uppfällbar spegelförsedd toppskiva, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 116, 75x43 cm
Brukslitage, smärre ytskador
851627
2020-12-11