Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, med uppfällbar spegelförsedd toppskiva, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 116, 75x43 cm

Brukslitage, smärre ytskador

851627

2020-12-11