Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme i förgyllt trä, skivor av marmor, höjd ca 64, 27 x 27 cm

Smärre slitage

851638

2020-12-16