Spegel med konsolbord gustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bronserat, spegel med fasettslipad glas, spegel ca 139x56, bordet med skiva av kolmårdsmarmor höjd ca 67, 63x29 cm
Bruksslitage
851658
2020-12-16