Spegel med konsolbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bronserat, spegel med fasettslipad glas, spegel ca 139x56, bordet med skiva av kolmårdsmarmor höjd ca 67, 63x29 cm

Bruksslitage

851658

2020-12-16