Fat, WMF

Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF
Fat, WMF

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, jugend, Wurttembergische Metallwarenfabrik, stämplat WMF B OX, dekor av barn som betraktar snigel, oxiderad britanniametall, 28 x 13,5 cm

Slitage

851663

2020-12-19