Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, "Techno-Lux", 1970-tal, Canalina, Napoli B, Polen, etikettmärkta, höjd 37 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
851664
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här