Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER EKLÅS, "Velodrome", mediemöbel /soffbord,samtida, på hjultrissor, brännmärkt P.E Formforu Stockholm, höjd ca 30, 75x40 cm
Bruksslitage, repor
851674
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här