Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PARKER, Vacumatic Fountain Pen, troligen modell Junior, marmorerat fodral golden pearl, förgyllda detaljer, nib 14K märkt 57
Fint bruksskick. Cap med hål. SAV garanterar ej funktionen.
851693
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här