Edition Noël Parker Vacumatic Fountain Pen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARKER, Vacumatic Fountain Pen, troligen modell Slender Junior, marmorerat fodral, förgyllda detaljer, nib märkt storlek 1

Fint bruksskick. Cap med hål. SAV garanterar ej funktionen.

851695

2020-12-13