Juhana Blomstedt serigrafi

Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

150 EUR

JUHANA BLOMSTEDT (1937-2010) "Kairos Grassin VI", signerad samt daterad -09, serigrafi, 41/75, 11,5x13,5 cm

851697

2020-12-13