Tatjana Poplavskaja oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): "Stilleben vid fönster", signerad och daterad 2002, olja på duk, ca 60x72 cm, oramad

851702

2020-12-11