Aune Mikkonen etsning

Aune Mikkonen etsning
Aune Mikkonen etsning
Aune Mikkonen etsning
Aune Mikkonen etsning
Aune Mikkonen etsning
Aune Mikkonen etsning
Aune Mikkonen etsning
Aune Mikkonen etsning

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

AUNE MIKKONEN (1922-2002) "hus på Sveaborg", signerad samt daterad -87, linjeetsningl och akvatinta, tait. ved. 11/15, 20x26,5 cm

851706

2020-12-13