Hartmut Engel golvlampa

Hartmut Engel golvlampa
Hartmut Engel golvlampa
Hartmut Engel golvlampa
Hartmut Engel golvlampa
Hartmut Engel golvlampa
Hartmut Engel golvlampa

Klubbat för:

560 EUR

Utropspris

400 EUR

HARTMUT ENGEL, golvlampa, Zumtobel 1980-tal, höjd 184 cm

Lätt slitage i enlighet med ålder och användning

851713

2020-12-13