Skåp 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra häft, nyrenässans, svärtat, skulpterad dekor, dörrspeglar med intarsia, bronserade beslag, höjd ca 138, 83x50 cm, nycklar finns att hämta i utlämningen
Uppsats saknas, ytskador, märken
851733
2020-12-09