Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra häft, nyrenässans, svärtat, skulpterad dekor, dörrspeglar med intarsia, bronserade beslag, höjd ca 138, 83x50 cm, nycklar finns att hämta i utlämningen

Uppsats saknas, ytskador, märken

851733

2020-12-09