Edition Noël Parker 51 Fountain Pen 3 st

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

PARKER 51, Fountain Pen, 3 st, fodral troligen i färgen teal blue, två släta silverfärgade caps samt randmönstrad cap med förgylld clip

Fint bruksskick. Caps med mindre repor. SAV garanterar ej funktionen.

851739

2020-12-13