Vinthundar 4 st patinerad metall

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 4 st vinthundar, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, höjd ca 14-9 cm

Smärre slitage

851742

2020-12-19