Edition Noël Parker 51 Fountain Pen 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARKER 51, Fountain Pen, 3 st, fodral i färgerna svart samt troligen teal blue och navy grey, slät och randmönstrade silverfärgade caps samt randmönstrad gold filled cap

Fint bruksskick. Guldfrägad randmönstrad cap med stötskador. SAV garanterar ej funktionen.

851743

2020-12-13