Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
VOITTO VIKAINEN (1912-1985) stad, signerad samt daterad -60, träsnitt, Tpl´a I 59, 10 II 9/10, 44x28 cm
851746
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här