Voitto Vikainen träsnitt

Voitto Vikainen träsnitt
Voitto Vikainen träsnitt
Voitto Vikainen träsnitt
Voitto Vikainen träsnitt
Voitto Vikainen träsnitt
Voitto Vikainen träsnitt
Voitto Vikainen träsnitt
Voitto Vikainen träsnitt

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

VOITTO VIKAINEN (1912-1985) stad, signerad samt daterad -60, träsnitt, Tpl´a I 59, 10 II 9/10, 44x28 cm

851746

2020-12-13