Edition Noël Parker 51 Fountain Pen 3 st
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PARKER 51, Fountain Pen, 3 st, fodral troligen i färgerna teal blue, navy grey samt burgundy, två silverfärgade caps samt en randmönstrad gold filled cap
Bruksskick. Tvä delar med namngravyr. Gold filled cap med repor. SAV garanterar ej funktionen.
851748
2020-12-13