Jose Ortega carborundumetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition med figur, signerad samt numrerad 79/125, carborundumetsning, ca 88x63 cm

Mindre nagg, några repor

851764

2020-12-19