Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934): (2) "Americas Cup", varav en signerad och daterad i trycket Franco Costa -86, serigrafi, ca 93x67 cm

851767

2020-12-09