Snapsglas Hennix "Spirit of Sweden"

Snapsglas Hennix
Snapsglas Hennix
Snapsglas Hennix
Snapsglas Hennix
Snapsglas Hennix
Snapsglas Hennix
Snapsglas Hennix
Snapsglas Hennix

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA HENNIX, snapsglas, 11 st, "Spirit of Sweden" Reijmyre, signerade, höjd ca 20 cm

Obetydligt bruksslitage

851770

2020-12-09