Lisa Larson ljusslykta

Lisa Larson ljusslykta
Lisa Larson ljusslykta
Lisa Larson ljusslykta
Lisa Larson ljusslykta
Lisa Larson ljusslykta
Lisa Larson ljusslykta

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

LISA LARSON (född 1931), ljusslykta i form av lusthuset i Stora Nyckelviken, Nacka, signerad "Lisa L. -98 Ex. nr. 937", höjd ca 19 cm

Slitage, smuts

851774

2020-12-19