Certina Armbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
CERTINA, armbandsur, guld, ca 1980-tal, quartzverk, datum, krona märkt C, senare läderrem, ref nr. EOL 115.9199.65, diam ca 34 mm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage
851777
Päivämäärä:
2020-12-19