Iilse Töyrylä Odessa stolar

Iilse Töyrylä Odessa stolar
Iilse Töyrylä Odessa stolar
Iilse Töyrylä Odessa stolar
Iilse Töyrylä Odessa stolar
Iilse Töyrylä Odessa stolar
Iilse Töyrylä Odessa stolar

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

600 EUR

ILSE TÖYRYLÄ, stolar, 6 st, Odessa serien, Asko 1970-tal, höjd 83 cm, bredd 47 cm, sitthöjd 44 cm

Lätt slitage

851779

2020-12-13