Kaapo Wirtanen oljemålning

Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

200 EUR

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) efter stormen, signerad samt daterad 1931, olja på duk, 29x39 cm

851786

2020-12-13