Chanel armband

Chanel armband
Chanel armband
Chanel armband
Chanel armband
Chanel armband
Chanel armband
Chanel armband
Chanel armband

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHANEL, armband, svarta kulor, hjärtformat hänge med chanellogga, märkt Chanel 28, Made in France, längd ca 21 cm
ÖRHÄNGEN / CLIPS, 1 par, cirkelformade med chanellogga prydda med pastestenar, ej märkta/stämplade, diameter 3,2 cm

Slitage, hjärtats ytterkant saknar troligen dekordelar

851796

2020-12-12