Bordsarmatur Frankrike
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
BORDSARMATUR, patinerad och förgylld brons, Frankrike, 1900-tal, senempirestil, höjd inkl. skärm ca 61 cm
Kuntoraportti
Nydragen el
851810
Päivämäärä:
2020-12-10