Bordsarmatur Frankrike

Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

BORDSARMATUR, patinerad och förgylld brons, Frankrike, 1900-tal, senempirestil, höjd inkl. skärm ca 61 cm

Kuntoraportti

Nydragen el

851810

Päivämäärä:

2020-12-10