Figuriner glas Italien

Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien
Figuriner glas Italien

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 4 stycken, 1900-talets andra hälft, Murano, Italien, flerfärgat glas, i form av man och kvinna, varav en etikettmärkt, höjd ca 27-35 cm

Bruksslitage, lagningar, nagg kan förekomma

851811

2020-12-09