Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSTANTIN SZEWCZENKO (1915-1991): Läsande man, signerad K Szewczensko, olja på pannå, ca 14x20 cm
851812
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här