Konstantin Szewczenko oljemålning
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KONSTANTIN SZEWCZENKO (1915-1991): Läsande man, signerad K Szewczensko, olja på pannå, ca 14x20 cm
Kuntoraportti
851812
Päivämäärä:
2020-12-11