CLAES ZETTERBERG oljemålning av Esso Stockholm

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

CLAES ZETTERBERG (1916-1998): motiv av Esso Stockholm på öppet hav, signerad, olja på duk, brickmärkt a tergo ESSO, ca 68x49 cm

851819

2020-12-14