Taklampa mässing
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPA, omkring 1940-talet, 5-armad, stomme i mässing, textilskärmar original, höjd ca 54, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, mindre skada på kupan, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
851840
2020-12-14