Taklampa mässing

Taklampa  mässing
Taklampa  mässing
Taklampa  mässing
Taklampa  mässing
Taklampa  mässing
Taklampa  mässing

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, omkring 1940-talet, 5-armad, stomme i mässing, textilskärmar original, höjd ca 54, diameter ca 50 cm

Bruksslitage, mindre skada på kupan, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

851840

2020-12-14