Sidobord Novett för IKEA

Sidobord Novett för IKEA
Sidobord Novett för IKEA
Sidobord Novett för IKEA
Sidobord Novett för IKEA
Sidobord Novett för IKEA
Sidobord Novett för IKEA

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, "Novett", Ikea, 1960-tal, ek, bordsskiva med uppsvängda kanter, höjd ca 35,116x38,5 cm

mindre slitage

851863

2020-12-14