Fritz Jakobsson oljemålning

Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 EUR

FRITZ JAKOBSSON (född 1940) stilleben med körsbär, signerad samt daterad -81, olja på duk, 82x120 cm

851870

2021-04-18