Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 EUR
FRITZ JAKOBSSON (född 1940) stilleben med körsbär, signerad samt daterad -81, olja på duk, 82x120 cm
851870
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här