Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme av svartlackerad metall, tredelad fot, tre ljuspunkter, höjd 135 cm
Smärre slitage och färgbortfall. En skärmlindning uppknuten. En lampsockel saknas
851873
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här