Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme av svartlackerad metall, tredelad fot, tre ljuspunkter, höjd 135 cm

Smärre slitage och färgbortfall. En skärmlindning uppknuten. En lampsockel saknas

851873

2020-12-09