Piedestal gustaviansk stil

Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL, i form av kolonn, gustaviansk stil, omkring sekelskiftet 1900, bemålad och bronserad/förgylld, höjd 118, överdel 34x34 cm

Slitage och färgbortfall

851883

2020-12-09