Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PRINS EUGEN, 11 st, "Waldemarsudde", Gustavsberg, ytterfoder samt kruka, porslin, diameter ca 10-25 cm, höjd ca 9-19 cm
Smärre bruksslitage, micronagg kan förekomma
851884
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här