Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Katedral med djur och klockor, signerad och numrerad 321/450, färglitografi, tryckytan ca 33x42 cm

Ej examinerad ur ram

851886

2020-12-14