Fiskskål / Ytterfoder kina

Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina
Fiskskål / Ytterfoder kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKSKÅL/YTTERFODER, Kina, 1900-tal, porslin, polykrom handmålad dekor av fåglar och blomster, höjd ca 30, diameter 35 cm

Bruksslitage

851888

2020-12-14