Lennart Segerstråle akvarell

Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell
Lennart Segerstråle akvarell

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

150 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) landskap, signerad samt daterad 1965, akvarell, 46x64 cm

851891

2020-12-13