Lennart Segerståle akvarell

Lennart Segerståle akvarell
Lennart Segerståle akvarell
Lennart Segerståle akvarell
Lennart Segerståle akvarell
Lennart Segerståle akvarell
Lennart Segerståle akvarell
Lennart Segerståle akvarell
Lennart Segerståle akvarell

Klubbat för:

1 050 EUR

Utropspris

1 000 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Finland bygger, signerad samt daterad 1940, akvarell, 74x148 cm

Utkast till Finlandiafreskerna i Finlands bank

851900

2020-12-13