Klubbat för:
1 050 EUR
Utropspris
1 000 EUR
LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Finland bygger, signerad samt daterad 1940, akvarell, 74x148 cm
Utkast till Finlandiafreskerna i Finlands bank
851900
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här