Spegel Swedish Modern

Spegel Swedish Modern
Spegel Swedish Modern
Spegel Swedish Modern
Spegel Swedish Modern
Spegel Swedish Modern
Spegel Swedish Modern

Klubbat för:

9 800 SEK

4 000 SEK

SPEGEL, Swedish Modern 1940-tal, organisk form, ram av valnöt, ca 54 x 87 cm

Smärre slitage

851901

2020-12-21