Line Bergseth

Line Bergseth
Line Bergseth
Line Bergseth
Line Bergseth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINE BERGSETH (Norge, född 1965): "Orqudea de Haste", stämpel på baksidan samt signerad Line Bergseth, Funchal 1996, mixed media/olja på duk, ca 16x16,5 cm

851914

2020-12-09