Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

6 200 SEK

2 000 SEK

BORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, har enligt uppgift stått på Häringe slott, Södermanland, svarvade ben, krysskopplat underede, höjd ca 73, 120x87 cm

Bruksslitage, skivan sannolikt ej tillhörande

851917

2020-12-15