Bord
Klubbat för:
6 200 SEK
2 000 SEK
BORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, har enligt uppgift stått på Häringe slott, Södermanland, svarvade ben, krysskopplat underede, höjd ca 73, 120x87 cm
Bruksslitage, skivan sannolikt ej tillhörande
851917
2020-12-15