Bord, Art Deco
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORD, Art Deco, 1920/30-tal, skiva fanerad med jakaranda m.fl., skiva med inläggningar av kvinnoansikte, svärtat balusterformat ben med träskuren dekor, diameter 100, höjd 71 cm
Smärre bruksslitage
851929
2020-12-20