Konsol barockstil
Valmis
2020-12-10
851936
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KONSOL, trä, 1900-talets andra hälft, barockstil, dekor i form av putto, polykromt bemålad, höjd ca 40 cm
Smärre nagg